درباره ما

درباره ما

بسمه تعالی

کتابخانه و کانون فرهنگی و هنری المنتظر (عج) در بهمن سال ۱۳۸۷ با حضور جناب آقای عبداللهی مسئول محترم دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی جناب آقای آرین منش نماینده محترم مجلس شورای اسلامی در مشهد و جمعی از نمایندگان و اهالی مسجد المنتظر (عج) افتتاح گردید.

این کانون دارای مجوز از دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی (اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان) می باشد و در زمینه مهدویت و آموزشی ، امور فرهنگی ، مذهبی ، و اجتماعی فعالیت می کند خدمات این کانون شامل واحد کتابخانه با بیش از ۲۰۰۰ جلد کتاب در زمینه های مهدویت ، مذهبی ، سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی ، رمان و داستان ، ادبیات ، کتابهایی به زبان انگلیسی و کتاب کودکان می باشد. همچنین این کانون دارای واحد کافی نت با اینترنت پرسرعت ، آماده ارائه خدمات به اعضا کانون و عموم می باشد.

این کانون دارای واحد بانک سی دی شامل نرم افزارهای مذهبی ، آموزشی ، کاربردی ، بازی های ایرانی می باشد که جهت استفاده برای اعضا کانون و عموم می باشد.

لازم بذکر است کانون فرهنگی و هنری المنتظر (عج) دارای کتابخانه تخصصی مهدویت می باشد.

کانون فرهنگی مذهبی المنتظر (عج) در زمینه ی برگزاری کلاس های معارف مهدویت ، آموزشی ، دینی ، اردو ، غنی سازی اوقات فراغت اعضا کانون ، مسابقات قرآنی نیز فعالیت دارد.

کانون و واحد کتابخانه ی آن آماده پذیرش عضویت عموم در سنین مختلف ( برادران و خواهران) برای بهره مندی اعضا امتیازات و فعالیت های کانون و واحد کتابخانه و بانک سی دی می باشد.

آدرس: مشهد – قاسم آباد – خیابان استاد یوسفی – نبش یوسفی ۲۴ – مسجد المنتظر (عج)

شما می توانید هرگونه پیشنهادات ، انتقادات و ایده های مهدوی خود را با شماره های ذیل در میان بگذارید.

موبایل: ۰۹۳۵۳۰۴۸۰۱۸

تلفن کانون: ۰۵۱۳۶۶۳۵۴۹۹